AKTUALNE OGŁOSZENIA O PRACĘ

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

REPREZENTANTA HANDLOWEGO
(WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE)

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad dotychczasowymi,
  • doradztwo i sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
  • realizacja wyznaczonych założeń sprzedażowych,
  • planowanie, weryfikacja i raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży BHP lub pokrewnych,
  • motywacja do pracy i rozwoju umiejętności,
  • dobra organizacja pracy i planowanie,
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych dobrych relacji z klientami,
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz współpracy w zespole,
  • profesjonalizm i wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zróżnicowany charakter pracy z różnorodnym zakresem zadań,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premia adekwatna do wyników pracy,
  • szkolenia branżowe, oraz zewnętrzne szkolenia sprzedażowe i produktowe,
  • komfortowe warunki i narzędzia do pracy,
  • samochód służbowy,

Jeżeli masz motywacje do pracy, chcesz się rozwijać, posiadasz doświadczenie w sprzedaży to nie zastanawiaj się czekamy na Ciebie.

Wyślij nam swoje CV na adres: biuro@ewdpro.pl

Prosimy o uwzględnieni w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EWD PRO sp. z o.o. w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".