AKTUALNE OGŁOSZENIA O PRACĘ

REPREZENTANT HANDLOWY

(WOJ.ŚLĄSKIE | WOJ.POMORSKIE | WOJ.ZACHODNIO-POMORSKIE  )

ZAKRES OBOWIĄZKÓW REPREZENTANTA:

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów na powierzonym terenie.
  • Umawianie i przeprowadzanie spotkań z klientami.
  • Przygotowywanie ofert handlowych po spotkaniach z klientami.
  • Sprzedaż produktów z asortymentu firmy do pozyskanych klientów.
  • Planowanie działań w systemie CRM.
  • Doradztwo w doborze środków ochrony indywidualnej.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

NASZE WYMAGANIA:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej (planowanie i realizacja działań związanych z pozyskiwaniem klientów, prowadzeniem spotkań i finalizacją transakcji).
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (łatwość nawiązywania kontaktów, budowania trwałych relacji).
  • Samodzielność w działaniu i chęć uczenia się.
  • Znajomość programów pakietu Microsoft.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Prawo jazdy kat. B.

TO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Comiesięczną prowizję od wyników sprzedaży.
  • Szkolenie wdrażające oraz cykliczne szkolenia podnoszące kompetencje.
  • Niezbędne narzędzia: samochód, komputer, telefon.
  • Rabat na firmowe produkty.
  • Dużą samodzielność działania.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem sprzedającą: odzież roboczą, ochronną oraz środki ochrony indywidualnej. Działamy na rynku od 2008 roku. Do naszych klientów docieramy na terenie całego kraju i oferujemy im kompleksowe wyposażenie oraz doradztwo w zakresie środków ochrony pracy. Jeżeli masz pozytywne nastawienie do pracy, nie brakuje ci motywacji, posiadasz doświadczenie w sprzedaży to nie zastanawiaj się czekamy na Ciebie.

Wyślij nam swoje CV na adres: biuro@ewdpro.pl

Prosimy o uwzględnieni w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EWD PRO sp. z o.o. w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".