HEŁM OCHRONNY JSP EVO3 WHR WENTYLOWANY ZÓŁTY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: AJF170-000-200
  • Producent: JSP
  • Cena brutto: 58,90 zł 47,89 zł
  • szt.

Kask EVO®3 Comfort Plus łączy w sobie super mocną skorupę zapewniającą doskonałą ochronę przez cały dzień w najszerszym zakresie środowisk, z komfortem systemu uprzęży Evolution® 3D-Adjustment. EVO®3 to rozwinięcie długo znanych kasków MK®2 i Mk®3, które zostały po raz pierwszy wprowadzone na rynek w latach 70. XX wieku. EVO®3 zachowuje charakterystyczny styl JSP, jednocześnie uwzględniając rozwiązania po raz pierwszy zaobserwowane w EVO®8. Wyposażony w najnowsze technologie ochronne i funkcje, takie jak system uprzęży Evolution® 3D-Adjustment, grzechotka Revolution® Wheel Ratchet lub unikalny mechanizm zapadkowy OneTouch™ Slip Ratchet, który można regulować jedną ręką jednym szybkim ruchem.

Wytrzymała skorupa z HDPE
W testach EVO®3 okazała się znacznie wytrzymalsza niż wymagana norma EN397 i znacznie wytrzymalsza niż którykolwiek z konkurentów.

Najwyższy komfort
6-punktowy tekstylny system pasów kołyskowych zapewnia niezrównany komfort.

Opaska przeciwpotna Chamlon™
Opaska przeciwpotna z bawełnianym rdzeniem i porowatą powłoką PU zapewniającą maksymalną absorpcję. Neutralne PH, testowane dermatologicznie.

System uprzęży z regulacją 3D
Nigdy wcześniej nie było możliwe tak precyzyjne dopasowanie przemysłowego hełmu ochronnego, przy użyciu unikalnych ustawień głębokości uprzęży 1-2-3-punktowych. Grzechotka z kołem

regulacyjnym
Revolution®.

Uniwersalne gniazda
Umożliwiają pewne dopasowanie szeregu wizjerów ochronnych i ochronników słuchu Surefit™.

Znakowanie
Bardzo duża powierzchnia na logo z przodu, po bokach i z tyłu.

Norma:: EN397
Skorupa:: HDPE, Nadaje się do recyklingu
Więźba: DPE, Regulacja ślizgowa, Ustawienie głębokości 3D